Ogrody | Partnerzy | Technologie | Nasza Oferta | Referencje | Zdjęcia i projekty ogrodów | Porady ogrodnicze | Współpraca | Kontakt
Projektowanie i zakładanie ogrodów, budowa oczek wodnych i stawów kąpielowych. Profesjonalne usługi ogrodniczeAranżacja , urządzanie i budowa ogrodów, usługi ogrodnicze i projektowe - woj. mazowieckie


     Zajmujemy się projektowaniem ogrodów i zakładaniem terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, leśne i nowoczesne, oczka wodne, stawy kąpielowe, trawniki, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, basenami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych na rynku i kilkuletnią gwarancję na wszystkie nasze prace.

Ogród założony przez WIRTUA GARDEN to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność; dostrajanie się do otoczenia, rzeźbienie terenu, budowanie różnych nastrojów. Takie są właśnie nasze Ogrody dla najbardziej wymagających Klientów. W sezonie 2017 możemy zapewnić Państwu najlepszych w Polsce architektów krajobrazu i doświadczoną kadrę ogrodników i specjalistów. Dołożyliśmy wszelkich starań aby poziom naszych usług był na jak najwyższym poziomie i żeby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo.


W okresie swojego istnienia WIRTUA GARDEN wykonała wiele niepowtarzalnych ogrodów prywatnych, jak również realizowała zamówienia od firm m.in.: Budimex S.A., Foras Property Sp. z o.o., Oase Polska, Finlandia Polska Sp. z o.o., PKP Intercity Sp. z o.o., Sanechem Sp. z o.o., Centrum Handlowe Reduta, Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000, Domino, EVENT Public Relations, Marvipol S.A, Jaguar Polska Sp. z o.o., Centrum Europejskie Natolin, PBP Orbis Sp. z o.o., Areco Wentylacje, Politechnika Warszawska, TORO itp. Ludzie związani z naszą firmą starają się realizować coraz ciekawsze rozwiązania architektoniczne oraz stosować najnowsze technologie w urządzaniu terenów zieleni. Jako fachowcy w tej branży zawsze służą dobrą radą i praktyczną pomocą. Projektujemy i wykonujemy innowacyjne produkty dla wymagających Klientów. Można nam zaufać podczas zakładania, pielęgnacji i wyposażania swojego ogrodu, trawnika, stawu wodnego, basenu. Jako wiodący na rynku wykonawca w zakresie techniki ogrodniczo - stawowej oferujemy doskonałą jakość i możemy zapewnić niskie ceny. Działamy na terenie woj. mazowieckiego jak i całego kraju.

Dobry projekt ogrodu można poznać po silnym piętnie jego indywidualności. Wszystko powinno mieć w nim swój cel praktyczny, bądź estetyczny i tworzyć jeden spójny obraz. Projektowanie ogrodów to prawdziwa sztuka i duże wyzwanie. Czy Państwa ogród ma stanowić piękny widok z salonu, czy ma być wizytówką, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym zakątkiem gdzie można przesiadywać lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci? W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody odpowiadały nie tylko architekturze domu, ale także dekoracji jego wnętrza. Udany projekt ogrodu łączy wrażenia estetyczne z aspektem praktycznym. Powinien być wyrazem osobowości i smaku właścicieli. Stanowić harmonię z otoczeniem i zapewniać dobre samopoczucie i wygodę użytkownikom. Woda to życie- ogród bez niej wydaje się być martwy. Oczko wodne, strumyk, kaskada, basen, wodospad lub fontanna - woda przeobrazi każde miejsce ogrodu w indywidualne dzieło sztuki. Wirtua Garden pozwoli Państwu czerpać radość i uczynić z każdego ogrodu prawdziwy raj dla roślin i zwierząt .


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zespół WIRTUA GARDEN

ZASIĘG TERYTORIALNY - Usługi ogrodnicze - Ogrody Warszawa, Wawer, Wilanów, Konstancin - Projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów: Warszawa, Wawer, Wilanów, Konstancin, Wesoła, Sulejówek, Otwock, Józefów, Michalin, Świder, IzabelinKatalog i cennik produktów OASE na rok 2017 gotowy do pobrania - PDF 16 MB Katalogi i cenniki Oase


UWAGA: już w marcu 2017 jedyne w Polsce szkolenie dla architektów krajobrazu i projektantów ogrodów: "Szkolenie - budowa stawów kąpielowych". Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
Szkolenie z budowy stawów kąpielowych


NOWOŚĆ !!! Zapraszamy wszystkich miłośników ogrodów, amatorów i profesjonalistów: ogrodników i architektów krajobrazu na jedyne i pierwsze w Polsce praktyczne, terenowe szkolenie z zakresu budowy ogrodów. Terminy, ceny i inne informacje pod adresem:
www.gordostudio.com

Polecane artykuły z działu PORADY OGRODNICZE - NEWS


Ile kosztuje ogród? Koszt założenia ogrodu, ile kosztuje założenie, budowa ogrodu, ile kosztuje projekt ogrodu?

Wszystko o kosztach budowy ogrodu: Aktualny koszt założenia ogrodu na sezon 2017
Oczka wodne - poradnik praktyczny Budowanie oczka wodnego
Informacje i trendy w projektowaniu ogrodów: Projektowanie ogrodów
Informacje o zakładaniu trawników, trawniki: Zakładanie trawnikówFirmy ogrodnicze - Ranking
Co przesądza o powodzeniu firmy świadczącej usługi ogrodnicze?

Trzy pytania do Romana Blocha, szefa firmy ogrodniczej Wirtua Garden - Czy przy kłopotach rynku mieszkaniowego popyt na usługi projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów nie będzie spadał?

ROMAN BLOCH

szef firmy ogrodniczej Wirtua Garden


- Odkąd zaczął się boom w budownictwie mieszkaniowym, zleceń na takie usługi przybywa. Duża część właścicieli nowo wybudowanych domów jednorodzinnych to nasza potencjalna klientela. Rośnie też wartość zamówień, bo ogrody stają się coraz bardziej nowoczesne, klienci wymagają zastosowania nowinek technicznych i architektonicznych. Coraz większą popularnością cieszą się stawy kąpielowe - połączenie basenu z naturalnym zbiornikiem - i systemy automatycznego nawadniania ogrodów. Obecny kryzys nie przekłada się na liczbę nowych zleceń, bo jak wynika choćby ze statystyk GUS, zmniejszyła się liczba budów osiedli mieszkaniowych i bloków, ale nie domków jednorodzinnych. Kryzys co najwyżej przejawia się w tym, że klienci planują swe inwestycje z mniejszym rozmachem niż dotychczas.

● Co przesądza o powodzeniu firmy świadczącej usługi ogrodnicze?

- Decydującym czynnikiem jest jakość i terminowość wykonywanych usług. Dużą rolę odgrywa również gwarancja na wykonane prace i późniejsze wsparcie pogwarancyjne. Zaprojektowanie i założenie ogrodu z pozoru wydaje się dosyć łatwe, a tak naprawdę wymaga odpowiedniej wiedzy i dużego doświadczenia. Dowodem na to, że firma je ma, jest ogród, który cieszy przez kolejne lata, a nie przysparza samych kłopotów. Jeśli klient jest zadowolony z usług pracowni projektowej i firmy ogrodniczej, to poleca ją swoim znajomym, dzięki czemu zdobywa się nowych klientów. Rekomendacja zadowolonych klientów to najlepsza reklama w tej branży. Duża liczba nowo powstałych firm ogrodniczych pomimo dobrego merytorycznego przygotowania plajtuje w kolejnych latach z powodu popełnionych błędów przy zakładaniu ogrodów i roszczeń gwarancyjnych klientów.

● Czego firma ogrodnicza powinna unikać, podpisując umowę z klientem?

- Czym innym jest posiadanie teoretycznej wiedzy, a czym innym praktyka. Nikt nie potrafi przewidzieć choćby tego, czy podczas budowy oczka wodnego pojawi się woda gruntowa, co uniemożliwi prawidłowe rozłożenie folii na dnie zbiornika. Doświadczenie i wiedza praktyczna pozwala juz zawczasu przewidywać różne sytuacje i szukać odpowiednich dla nich rozwiązań. Wszystkie firmy ogrodnicze i projektujące zieleń powinny być dobrze przygotowane do konkretnej inwestycji, przejść wszelkie niezbędne szkolenia z danej tematyki. W umowach z klientami należy przede wszystkim unikać długoterminowych gwarancji na materiał roślinny. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy klient oprócz zlecenia na projekt i założenie ogrodu wykupuje w tej samej firmie abonament pielęgnacyjny i firma ma pełną kontrolę nad opieką nad roślinami.

Źródło: GP
Autor: Jacek Krzemiński
agencja reklamowa
reklama